VESCON Automation pridáva plyn: vedenie podniku posilní Sven Schreiner.

02máj2019

VESCON Automation pridáva plyn: vedenie podniku posilní Sven Schreiner.

Trio vo vedení: do čela spoločnosti VESCON Automation GmbH pribudla 1. októbra 2018 k Michaelovi Genzerovi a Petrovi Bürgerovi nová posila, Sven Schreiner. Odborník v oblasti automobilového priemyslu je v tíme nový a svojimi rozsiahlymi skúsenosťami v priemysle prispeje k ďalšiemu rastu.

Rozsiahle vedomosti a bohaté skúsenosti s predajom.

Vo Svenovi Schreinerovi získala spoločnosť VESCON skúseného riadiaceho pracovníka. 52-ročný inžinier ekonómie pôsobil niekoľko rokov v najrôznejších oblastiach, od leteckého a kozmického priemyslu až po podniky v elektronickom priemysle so zameraním na robotiku, snímačové systémy a automatizáciu. Ostatných 15 rokov pracoval na vedúcich pozíciách v oblasti predaja v automobilovom odvetví, vďaka čomu sa môže podeliť o mimoriadne bohaté skúsenosti s predajom. „Spoločnosť VESCON Automation má vynikajúcu pozíciu a patrí k popredným špecialistom v oblasti automatizácie. Spolu môžeme v budúcnosti veľa dosiahnuť, veľmi sa na to teším,“ vraví Sven Schreiner.

Koncom minulého roka združila spoločnosť VESCON všetky aktivity spojené s automobilovým priemyslom do spoločnosti VESCON Automation GmbH. Išlo aj o reakciu na prichádzajúce zmeny v automobilovom priemysle, ktoré budú postupne vyžadovať ešte výkonnejších dodávateľov a poskytovateľov služieb. V novej spoločnosti sa zlúčili tri podniky VESCON a dve ďalšie oddelenia a vytvorili tak silného hráča približne so 150 vysokokvalifikovanými zamestnancami v štyroch sídlach firmy. „Jednotlivé podniky a oddelenia prešli za posledné mesiace úspešnou integráciou. Teraz bude dôležité využiť efekty synergie a pomocou novozískanej sily ďalej podporovať rast.“

  • 2 máj, 2019
  • devadmin
  • 0 Comments

Share This Story