O nás

scio logoVESCON pôsobí na trhu od roku 2001, je dcérskou firmou spoločnosti VESCON Automation GmbH a členom VESCON Group. Od začiatku roka 2019 je VESCON súčasťou skupiny SCIO Automation. VESCON Automation s.r.o. je projektovo orientovaná firma, ktorá zabezpečuje pre svojich obchodných partnerov komplexné dodávky v oblastiach ako sú priemyselná automatizácia, robotika, manipulačná a dopravníková technika, vývoj a realizácia jednoúčelových strojov a technologických zariadení.

VESCON Automation s.r.o. pôsobí ako systémový integrátor v oblasti automatizovaných systémov riadenia pre automobilový priemysel a to zvarovne, lakovne, montáž pohonu a podvozku, konečná montáž, pre strojársky priemysel a pre potravinársky priemysel. VESCON Automation s.r.o. dodáva svoje produkty a služby zákazníkom na Slovensku, v Maďarsku, Rakúsku, Nemecku a Čechách. Je certifikovaný podľa štandardov ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 45001:2018.

Partnerské vzťahy s materskou spoločnosťou VESCON Automation GmbH, inovačný potenciál manažmentu, lokálny tím a integrovaný manažérsky systém sú zárukou neustáleho napredovania a špičkových výkonov. VESCON Automation s.r.o. sa stal ešte pod menom ATEC automatizačná tecbnika s.r.o. v roku 2011 súčasťou skupiny VESCON GROUP, čím potvrdil a posilnil svoju pozíciu úspešnej a spoľahlivej spoločnosti v oblasti automatizačnej techniky na Slovensku.